UWP programovnie

Ponúkam konzultácie, analýzu, návrh a vývoj aplikácií pre smartphony s Windows a zariadenia s Windows 10.

 

Mám prax vo vývoji pre WP, vzdelávam sa v tomto smere už od uvedenia tohoto systému na trh. Na stiahnutie v Store je dostupných už niekoľko mojich aplikácií, ktoré rastú na popularite a každý deň si ich stiahne viac a viac ľudí.

 

Politika Microsoftu je tak prísna, že pre vývojárov je častokrát náročné vyvíjať niektoré typy aplikácií, pretože prostriedky a proces certifikácie aplikácie je oveľa komplexnejší a rozsiahlejší, analýza bezpečnosti je hĺbkovo preverovaná automaticky, a následne ľuďmi, nie iba automatizovanými skriptami. To je záruka, že sa do predaja nedostanú aplikácie, ktoré by mohli váš systém skompromitovať alebo poškodiť.

 

 

Pre WP a UWP zatiaľ nie je na stiahnutie také veľké množstvo aplikácií, ako pri konkurencii. Čiže Vy, so svojím nápadom môžete preraziť!

Máte nápad na aplikáciu pre smartphone alebo Windows 10 Universal? Neváhajte a kontaktujte ma.

 

Pre nezáväznú konzultáciu mi napíšte prosím na peter@javorsky.sk, rád Vám odpoviem! Následne môžeme dohodnúť ďalší postup.


 • Stevo
  #1 written by Stevo 4 years ago

  S aplikaciou zamyslenia z biblie som bol velmi spokojny, no prednedavnom som sa ju pokusil pouzit pri slabom wifi pripojeni a odvtedy mi uz aj napriek niekolkonasobnemu odinstalovaniu a nainstalovaniu nefunguje. Konkretne mi vypisuje, ze pri nacitani sa vyskytla chyba, mam si skontrolovat pripojenie a pripadne kontaktovat autora. Mam nokiu lumiu 620. Viete mi poradit?

  • Peter Javorský
   #2 written by Peter Javorský 4 years ago

   Casopis Slovo Medzi Nami spoplatnilo zamyslenia na 5,50 EUR/osoba-rok, uz som dohodol nahradne riesenie a coskoro vyjde update v ktorom zamyslenia znova budu fungovat.

 • You may use these HTML tags: <a> <abbr> <acronym> <b> <blockquote> <cite> <code> <del> <em> <i> <q> <s> <strike> <strong>

 • Comment Feed for this Post
Go to Top